بيمه تجهيزات الکترونيکی

بيمه سامان محصول بيمه ای برای کالای ديجيتال ارائه داده که می تواند آسيب هاي احتمالی که به تلفن همراه يا لپ تاپ و تبلت شما وارد می شود پوشش داده و خسارت های احتمالی را جبران کند.

موبایل، لپ تاپ، تبلت یا کتابخوان، ساعت هوشمند، رایانه رومیزی All in One، و سایر تجهیزات الکترونیک.

سرقت با شکست حرز، نفوذ مایعات (آبخوردگی)، شکست، آتش سوزی، بلایای طبیعی، نوسانات برق

بله! در صورتیکه کارشناسان مراکز خدمات تخصصی پارس رسانه تائید نمایند که امکان تعمیر و برطرف کردن کامل مشکلات دستگاه شما وجود نداشته باشد ( خسارت کلی)، هزینه تعویض دستگاه مطابق با شرایط مندرج.

خیر. در صورت تایید سلامت دستگاه توسط کارشناسان فنی شرکت پارس رسانه ، دستگاه های دست دوم هم تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند.

خیر. با خیال راحت از دستگاه خود در سفرهای خارجی استفاده کنید. در صورت بروز حادثه، می توانید پس از بازگشت به کشور به مراکز خدمات طرف قرارداد مراجعه نمائید.

پس از اتمام مراحل و خرید بیمه نامه، بیمه شما فعال و قابل دریافت خواهد شد.

در بیمه سامان تمامی اطلاعات با بالاترین درجه امنیتی ذخیره می‌شود و اطلاعات ارسالی توسط شما به هیچ عنوان در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار داده نمی‌شود که در فرآیند صدور بیمه‌نامه درخواستی شما نقشی ندارد. “ما با استفاده از جدیدترین پروتکل‌های ارتباطی (SSL) و ذخیره‌سازی اطلاعات به طور مشابه در بانک‌ها استفاده می‌شود تا امنیت اطلاعات شما را تا حداکثر میزان ممکن بالا نگه دارد.

تنها کسانی که به اطلاعات شما دسترسی دارند، مراجع صدور بیمه شما می‌باشد. اطلاعات شخصی شما به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار نمی‌گیرد.